Facebook Group: 223818501789
ZAHÁJENÍ TVORBY NOVÝCH WWW STRÁNEK Tisk
Novinky a události skupinové - Tvorba www stránek
Čtvrtek, 31 Prosinec 2009 09:39

Přátelé jeskyňáři a příznivci ZO 6-13, cca. před čtrnácti dny jsme se rozhodli s Andělem u lahvinky dobrého vínka (mimochodem bylo rodu Pazderků) na aktualizaci naší stávající webové stránky.

 

 

Očekáváme zde vyšší informovanost členů a přátel naší ZO o připravovaných akcích, expedicích a dalších, ne méně zajímavých událestech z podzemí i nadzemí. Tuto informovanost jsme se rozhodli podpořit i instalací kvalitní fotogalerie, kde budou postupně zveřejněny série fotografií z historie naší ZO. Již nyní tedy můžete prohlížet některé galerie a testovat funkčnost jednotlivých částí webu. Za ja kékoliv připomínky a náměty ohledně stránek Vám předem děkujeme.

Z technického pozadí projektu, stránky jsou postaveny na redakčním systému CMS Joomla (nk">joomla.org, joomlaportal.cz), což v budoucnu umožní týmovou spolupráci všech zájemců o tvorbu těchto stránek. Momentálně se naše nové stránky nacházejí ve stavu UVÁDĚNÍ DO PROVOZU, omluvte tedy případnou nefunkčnost některých modulů. Kompletní dokončení provozuschopných stránek předpokládáme do konce ledna 2010. O jednotlivých úpravách a nových možnostech Vás budeme vždy informovat.

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Květen 2013 21:28
 

Přihlášení